jóga
dětská jóga a tanec
doTerra
workshopy a pobyty
masáže a rehabilitace

Aroma jin jóga

Datum: pondělí 23.7.2018  (18-20)

Lektorka: Klára Burgess 

Téma: SVOBODA, uchopení vlastní síly

Přišel den, kdy se zdálo jako bolestivějšjí riziko zůstat drobným pupencem než vyvinout sílu k plnému květu.         ANAIS NIN

Oleje: eukalyptus, máta, kadidlo, divoký pomeranč, římský heřmánek

Cena: 450 Kč 

Minimální počet účastníků je 4 osoby. Při nižším počtu přihlášených se workshop ruší a vaše peníze vám budou odeslány zpět na účet.

Přihlásit se a zaplatit můžete kliknutím níže. 

Tento workshop je součástí uceleného cyklu dvanácti tematicky zaměřených workshopů, které se konají vždy jednou měsíčně na konkrétní předem vypsané téma. Workshopy můžete navštěvovat i jednotlivě

Ke každému tématu se vztahují určité pozice jin jógy a také specifická sestava esenciálních olejů, které nám pomohou projít tématem a zpracovat vše, co je třeba, do mnohem hlubších rovin než je možné pouhým cvičením. 

Navíc si dané oleje můžete zakoupit na recepci po skončení workshopu ;)

 

Jin jóga nám pomáhá přeladit se z vnějšího světa do svého nitra, spojit se se svým srdcem, s přítomným okamžikem, napojit se znovu na proud vnitřní samoléčebné energie. Stejné kvality mají i esenciální oleje. 

Srdečně vás zveme k ochutnávce tohoto propojení aromaterapie a jin jógy, které v České republice můžete zažít zatím pouze ve studiu Zen Garden!

Během stále populárnějších hodin jin jógy si mnozí z vás začali všímat a vnímat samoléčebné proudy energie, které v nás jemné ásány jin jógy dokáží probudit. Cítíte a vnímáte, jak se uvolňují blokády na jednotlivých čakrách a také to, jak se prohlubuje vaše schopnost meditativního napojení na vlastní srdce a vlastní střed.

Používání esenciálních olejů během cvičebních hodin dokáže tyto kvality jin jógy umocnit, zintenzivnit a posunout daleko za hranice cvičební podložky.

Mocná synergie jógy a esenciálních olejů:

  • propojením jógy a aromaterapie lze dosáhnout významného zrychlení při překonávání omezení naší mysli skrze práci s tělem
  • již ve starověku se esenciální oleje užívaly jako podpora během meditace pro spojením s přítomným okamžikem
  • propojením jógy a aromaterapie vám přinášíme velmi mocnou synergii těchto dvou disciplín
  • jin jóga nám pomáhá přeladit se z vnějšího světa do svého nitra, spojit se se svým srdcem, s přítomným okamžikem, napojit se znovu na proud vnitřní samoléčebné energie

Těšíme se na vás! 

Pro závaznou registraci klikněte na tlačítko přihlásit se a koupit. 

Pokud se nenaplní minimální počet přihlášených, budeme vás informovat.