jóga
dětská jóga a tanec
doTerra
workshopy a pobyty
masáže a rehabilitace

Aroma jin jóga

Datum: sobota 15. 12. 2018 / 10:00 - 12:00 h

Lektorky: Klára Burgess 

Téma: Soucit

V hektické předvánoční době je snadné zapomenout, že abychom mohli dávat ostatním, musíme nejdřív dát sobě. Seminář bude zaměřen na kultivaci láskyplného přístupu k sobě samým a k vytvoření prostoru pro sebe. Pouze tak můžeme prožít přirozenou  podstatu našeho srdce, kterou je všeobjímající soucit a laskavost. 

Použité oleje: máta, kadidlo, jedle, oregáno a směsy holiday joy a citruss bliss

Cena: 450 Kč 

Přihlásit se a zaplatit můžete kliknutím níže. Pokud je workshop obsazen, lze se přihlásit jako náhradník přes náš rezervační systém v rozvrhu studia.

Workshop se uskuteční pouze pokud se naplní minimální počet 4 účastníků, v opačném případě Vám zašleme peníze zpět na Váš účet.

Při stornu minimálně 24 hodin předem je možné uhrazenou částku přepsat na jinou osobu či na jiný workshop.

Tento workshop je součástí uceleného cyklu dvanácti tematicky zaměřených workshopů, které se konají vždy dvakrát měsíčně na konkrétní předem vypsané téma (jedno téma tedy budete mít možnost navštívit ve dvou různých termínech během jednoho měsíce. Workshopy můžete navštěvovat i jednotlivě

Ke každému tématu se vztahují určité pozice jin jógy a také specifická sestava esenciálních olejů, které nám pomohou projít tématem a zpracovat vše, co je třeba, do mnohem hlubších rovin než je možné pouhým cvičením. 

Navíc si dané oleje můžete zakoupit na recepci po skončení workshopu ;)

 

Jin jóga nám pomáhá přeladit se z vnějšího světa do svého nitra, spojit se se svým srdcem, s přítomným okamžikem, napojit se znovu na proud vnitřní samoléčebné energie. Stejné kvality mají i esenciální oleje. 

Srdečně vás zveme k ochutnávce tohoto propojení aromaterapie a jin jógy, které v České republice můžete zažít zatím pouze ve studiu Zen Garden!

Během stále populárnějších hodin jin jógy si mnozí z vás začali všímat a vnímat samoléčebné proudy energie, které v nás jemné ásány jin jógy dokáží probudit. Cítíte a vnímáte, jak se uvolňují blokády na jednotlivých čakrách a také to, jak se prohlubuje vaše schopnost meditativního napojení na vlastní srdce a vlastní střed.

Používání esenciálních olejů během cvičebních hodin dokáže tyto kvality jin jógy umocnit, zintenzivnit a posunout daleko za hranice cvičební podložky.

Mocná synergie jógy a esenciálních olejů:

  • propojením jógy a aromaterapie lze dosáhnout významného zrychlení při překonávání omezení naší mysli skrze práci s tělem
  • již ve starověku se esenciální oleje užívaly jako podpora během meditace pro spojením s přítomným okamžikem
  • propojením jógy a aromaterapie vám přinášíme velmi mocnou synergii těchto dvou disciplín
  • jin jóga nám pomáhá přeladit se z vnějšího světa do svého nitra, spojit se se svým srdcem, s přítomným okamžikem, napojit se znovu na proud vnitřní samoléčebné energie

Těšíme se na vás! 

Pro závaznou registraci klikněte na tlačítko přihlásit se a koupit. 

Pokud se nenaplní minimální počet přihlášených, budeme vás informovat.