jóga
dětská jóga a tanec
doTerra
workshopy
masáže a rehabilitace

Oleje doTerra v Zen Garden

Studio Zen Garden je aktivním účastníkem projektu Essential Yoga Program firmy doTerra. Je tedy místem, které nabízí nejen jedinečné propojení jógy a aromaterapie, ale je zároveň i centrem, které nabízí vzdělávání, osvětu a šíření informací o nových možnostech celostní aromaterapie, která dokáže velice komplexně pracovat na všech úrovních (tělo, duše, mysl). Na vlastní kůži si můžete účinky těchto výjimečných esenciálních olejů vyzkoušet na prožitkových lekcích Aroma jin jógy.

Proč právě doTerra?

Nabízíme jen to, čemu stoprocentně sami věříme (máme několikaleté zkušenosti v používání esenciálních olejů i doplňků stravy doTerra jak sami, tak od našich blízkých či spokojených návštěvníků studia). Můžeme konstatovat, že doTerra (v překladu Dary Země) si naši důvěru získala ve všech směrech a kvalitu olejů i nadále sledujeme a testujeme – troufáme si říci, že patří k tomu nejlepšímu, co je v oblasti esenciálních/éterických olejů na světovém trhu k dispozici...

-----------------------------------

Poznejte Aroma Touch

Pokud máte zájem vyzkoušet, jak éterické oleje doTerra mohou popracovat na vašem těle, zveme vás k vyzkoušení jemné masážní techniky AromaTouch (patentovaného postupu zakladatele doTerra, dr. Hilla), která dokáže ulevit od přepracování a stresu, podpořit vaši imunitu a zároveň uvolňuje i hlubší emoční bloky, rozproudí lymfu a nastartuje ozdravný proces, který dobíhá dalších 21 dnů. 

Jak si oleje objednat či koupit?

V případě zájmu si oblíbené oleje můžete v Zen Garden zakoupit či objednat. Pro vyzkoušení vám rádi odlijeme vzorky. Můžete si otevřít vlastní účet a nakupovat tak za velkoobchodní ceny (sleva 25 %). 

Kontakt: Klára Burgess
tel: 777 153 855
email: burgessklara@gmail.com

-----------------------------------

Cyklus workshopů Aroma jin jóga

Zveme vás na ucelený cyklus dvanácti tematicky zaměřených workshopů s názvem Aroma jin jóga, které se konají vždy jedenkrát měsíčně na konkrétní předem vypsané téma. Ke každému tématu se vztahují určité pozice jin jógy a také specifická sestava esenciálních olejů, které vám pomohou projít tématem a zpracovat vše, co je třeba, do mnohem hlubších rovin než je možné pouhým cvičením.