jóga
tanec a jóga pro děti
doTerra
workshopy
masáže a rehabilitace

Moderní výrazový tanec pro děti od 3 do 5 let

lektorka: Klára Burgess

*open class / kurz   13.9.- 13.12. 2022

úterý 15.00 - 15.45

cena:  1 lekce 200,-   /   kurz   14  lekcí  2800,-

zápis a ukázková hodina 6.9. 2022  15 - 15:45

Děti se naučí základy techniky moderního tance a umění improvizace zatímco budou budovat správné a zdravé postavení těla a schopnost využít v pohybu jeho plnou kapacitu. Formou hry se také naučí pozice z jógy pro protažení a zpevnění.

Tanec dětem přináší radost a sebevědomí. Získávají pevnější a zdravější tělo, které se učí lépe vnímat a všestranně používat. Pohyb je propojen s dětskou představivostí a podpořen hudbou. Děti se skrze tanec stávají zvířátky, kouzelníky či vílami. Děti zdokonalí svou prostorovou orientaci, cit pro hudbu a schopnost kreativního sebevyjádření.

Součásti rozcvičky bude také jóga pro děti, která kultivuje respekt k sobě i svému okolí, učí harmonii. Živé děti zklidní, málo aktivní naopak povzbudí k činnosti. 

Výuka tance vychází z Limon techniky – jedna ze zakládajících technik amerického moderního tance, kterou lektorka studovala na Roehampton University v Londýně a na Limon Institut v New Yorku. Limon technika navazuje na přirozenost lidského těla a dovoluje studentům, aby nalezli svou vlastní jedinečnost pohybu při plném využití potenciálu těla.

Přihlásit se na kurz je možné přímo lektorce na burgessklara@gmail.com