jóga
tanec a jóga pro děti
doTerra
workshopy
masáže a rehabilitace

Příměstský tábor s jógou a tancem pro děti 3-5 let 

15.8-19.8.2022

 

JÓGA, TANEC, TVOŘENÍ,VÝLETY, INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP V MALÉ SKUPINCE DĚTÍ

Datum: 15.-19-8. 2022 / 9:00 - 16:00

Místo: Zen Garden studio, Holečkova 5, P5

Cena:  3000,- Kč / 5 dní

Děti se naučí jógové pozice a jednoduché základy akrobacie, budou hrát jógové hry, tančit a také relaxovat a tvořit. Každý den půjdeme na procházku nebo si zacvičíme venku – studio se nachází v bezprostřední blízkosti Kinského zahrady s krásným dětským hřištěm a mnoha možnostmi procházek a výletů v oblasti Petřína. Týden zakončíme malým představením pro rodiče.

Cena zahrnuje: každý den lekce dětské jógy a výrazového tance, pitný režim.

Cena nezahrnuje: stravu – vegetariánský oběd pro nás bude připraven v blízké restauraci Ananta. Cena 50,- Kč/oběd; 250,- Kč/týden. Je také potřeba vybavit vaše dítě svačinou.

Kontakt pro rezervace: Klára Burgess, e-mail: burgessklara@gmail.com  tel.: 777 153 855

 

Moderní výrazový tanec pro děti od 3 do 5 let

lektorka: Klára Burgess

*open class / kurz   13.9.- 13.12. 2022

úterý 15.30 - 16.15

cena:  1 lekce 200,-   /   kurz   14  lekcí  2800,-

zápis a ukázková hodina 6.9. 2022  15:30 - 16:15

Děti se naučí základy techniky moderního tance a umění improvizace zatímco budou budovat správné a zdravé postavení těla a schopnost využít v pohybu jeho plnou kapacitu. Formou hry se také naučí pozice z jógy pro protažení a zpevnění.

Tanec dětem přináší radost a sebevědomí. Získávají pevnější a zdravější tělo, které se učí lépe vnímat a všestranně používat. Pohyb je propojen s dětskou představivostí a podpořen hudbou. Děti se skrze tanec stávají zvířátky, kouzelníky či vílami. Děti zdokonalí svou prostorovou orientaci, cit pro hudbu a schopnost kreativního sebevyjádření.

Součásti rozcvičky bude také jóga pro děti, která kultivuje respekt k sobě i svému okolí, učí harmonii. Živé děti zklidní, málo aktivní naopak povzbudí k činnosti. 

Výuka tance vychází z Limon techniky – jedna ze zakládajících technik amerického moderního tance, kterou lektorka studovala na Roehampton University v Londýně a na Limon Institut v New Yorku. Limon technika navazuje na přirozenost lidského těla a dovoluje studentům, aby nalezli svou vlastní jedinečnost pohybu při plném využití potenciálu těla.

Přihlásit se na kurz je možné přímo lektorce na burgessklara@gmail.com