jóga
dětská jóga a tanec
doTerra
workshopy a pobyty
masáže a rehabilitace

Klára Burgess

Klára vystudovala Taneční Antropologii a Taneční Choreografii na Roehampton University v Londýně, kde ji zájem o kreativní propojení těla a mysli přivedl k józe. Při studiu moderního tance na Limon Institute v New Yorku objevila jin jógu, která se stala její vášní. Jin jógu dále studovala na Insight Yoga Institute pod vedením Sarah Powers, světově známé instruktorky.

Jin jógou se zabývá od roku 2007. Od roku 2015 propojuje Klára jin jógu s aromaterapií na hodinách aroma jin jógy. Jin jóga nám pomáhá přeladit se z vnějšího světa do svého nitra, spojit se se svým srdcem, s přítomným okamžikem, napojit se znovu na proud vnitřní samoléčebné energie. Stejné kvality mají i esenciální oleje. Mocná synergie jógy a esenciálních olejů posune praktikování jógy daleko za rámec cvičební podložky.

Klára učí moderní tanec od roku 1999 děti i dospělé u nás i v zahraničí. Sedm let působila jako pedagog a choreograf skupiny moderního tance při ZUŠ v Praze 9. Před otevřením svého studia Zen Garden také aktivně tančila, podílela se na nezávislých tanečních projektech u nás a v USA. 

Klára miluje práci s dětmi a v Zen Garden učí také dětskou jógu a výrazový tanec pro děti. Ve svých hodinách aplikuje vše, co se naučila při studiích v zahraničí. Vede děti k tomu, aby našly vlastní pohybový projev, radost ze sebevyjádření, ale také správné a zdravé postavení těla a schopnost využít v pohybu jeho plnou kapacitu. 

Klára nabízí také soukromé lekce v Zen Garden.

Meenal Padhiar

Meenal was born in India, and grew up in London with a passion for the wellness and meditational traditions of India, particularly yoga. She has been a yoga practitioner since 2004 when she was introduced to the Sivananda yoga tradition, and has since studied and practised numerous yoga styles over the years, including Ashtanga vinyasa, Iyengar, and Jivanmukti yoga. Her commitment to learning and teaching yoga led her to leave her job as a research scientist in the pharmaceutical industry and pursue a teacher’s training course in India. She has been teaching yoga since 2011 and her approach draws from the various yoga traditions she has learnt, offering a dynamic and meditative practice with emphasis on postural alignment, breath and heart-centeredness. She is also a certified Ayurveda practitioner, Reiki practitioner and Reflexology therapist. Her passion for health and wellness is complemented by her on-going study of Indian philosophical and meditational traditions, including Advaita and Buddhism.

Lída Rejzková

S jógou se Lída setkala již v dětství, kdy cvičila s rodiči. Hlouběji se jí začala věnovat až v dospělosti po úrazu páteře. Nejprve pro ní byla jóga terapií, později se stala životní cestou a když přišel pocit sdílení, začala jógu učit. Praktikuje především Hatha jógu podle Iyengara a Sivananda jógu, ale také dynamickou Ashtanga Vinyasa jógu a Vinyasa Flow. Několikrát navštívila Indii, kde se věnovala studiu jógy a absolvovala Iyengar a Sivananda jóga učitelské kurzy. Její lekce jsou zaměřeny zejména na relaxaci, pozorování dechu, detailní práci těla v jednotlivých pozicích a cvičení obracených pozic. Jóga je pro ni radost, otevřený obzor a nikdy nekončící vnitřní obohacení.

S Lídou si můžete zacvičit Hatha jógu.

Claudia Ehing

Claudia is temporarily living in Prague and brought her passion for yoga with her. She has started her yoga journey practicing Ashtanga Yoga to which she was first introduced in Buenos Aires, Argentina during an internship in 2014. After that she kept switching cities and countries, but from now on her yoga mat always travelled with her. The constant practice and the return to one´s self by connecting to the body and the breath felt like „coming home“ for her. In 2016 Claudia wanted to take her practice further and went to India for her 200hs Multi-Style Yoga Teacher´s Training (Hatha, Vinyasa and Asthanga Yoga). Afterwards she returned to Berlin where she kept deepening her own practice and taught Yoga to university students along side her job in the field of development cooperation. Her lessons are a gentle vinyasa flow that can be dynamic and playful at times but give you enough space to breathe and simply to be.

Markéta Marešová

K pilates jsem se dostala téměř před 7 lety, kdy mne k této formě cvičení přivedla má fyzioterapeutka, při řešení problémů se zády jako následek aktivního sportu. Znalost pilates mi hodně pomohla s vnímám a prací se svým tělem v běžném životě a proto se řídím heslem, že tělo je náš chrám a proto bychom k němu i tak měli přistupovat. Díky cvičení pilates dosahuji snáze propojení těla a mysli. Je to precizní a funkční cvičení, které pomáhá nejenom od bolesti zad, ale k celkovému zlepšení fungování našeho těla. Věřím, že to co dělám má smysl a proto budu velmi ráda, když své zkušenosti budu moci předat na hodinách svým klientům.

Maria Wills

Maria is a Life Coach, Energy Healing Practitioner, Teacher and Mentor, who employees a holistic approach to her Personal Development programs, Life Transformational sessions and workshops.

Drawing from her experience as inspiration, as well as her training in many different techniques, Maria partners with her clients to help them define and transition through their journey of personal growth and development.

The Transformational Sessions and Workshops are designed to increase self-awareness, build confidence and empower the person to connect with their own intuition and vision. Her Guided Meditations and Intuitive Healing Sessions assist and encourage the person to embrace their uniqueness and learn to listen more to their own inner guidance.

Kateřina Volková

Jin józe se věnuji 6 let pod vedením lektorky Kláry Burgess. Mezi všemi styly jógy, které jsem
měla možnost vyzkoušet, mne zaujala svou komplexností, jemností, důsledností a
dalekosáhlým účinkem. Cvičením jin jógy se mi nejen zlepšilo fyzické zdraví, pružnost těla a
odolnost, ale zejména můj mentální stav. Jin jóga. má velmi pozitivní účinek na emoční a
psychický stav a odbourání stresu. Díky působení na meridiány a jemné struktury uvnitř i vně
našeho těla, lze pravidelným cvičením jin jógy pracovat i s vlastní energetikou, psychickým
stavem a zejména naším přístupem k životu a okolí.

Lekce lze navštěvovat jednotlivě i jako kurz. Primárně je pojat jako ucelený blok, kdy
jednotlivé lekce na sebe navazují. Cílem je vyzkoušet si práci s vnitřní energií a působení
pozic na naše vnitřní orgány, orgánové soustavy, fyzický i mentální stav. K prohloubení
účinku jsou během lekcí používány esenciální oleje terapeutické kvality související s danou
orgánovou soustavou a tématem lekce.